GÜNDEM:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Whatsapp Çöktü Mü? Ne Zaman Düzelecek?
 Dünyanın en yaygın akıllı telefon uygulamalarından WhatsApp'a erişim sorunu yaşanıyor. Peki, WhatsApp çöktü mü? WhatsApp ne zaman düzelecek? İşte WhatsApp erişim sorunu ile ilgili detaylar.

Whatsapp Çöktü Mü? Ne Zaman Düzelecek? Yorum Yap Yazdır Facebook'ta Paylaş Whatsapp Çöktü Mü? Ne Zaman Düzelecek? KamuAjans.Com-Dünyanın en yaygın akıllı telefon uygulamalarından WhatsApp'a erişim sorunu yaşanıyor. Peki, WhatsApp çöktü mü? WhatsApp ne zaman düzelecek? İşte WhatsApp erişim sorunu ile ilgili detaylar.

WhatsApp çöktü mü? Dünya genelinde en yaygın iletişim aracı olan WhatsApp'ta bağlantı sorunu yaşanıyor. Avrupa ülkelerinde etkili olan erişim sorunu, Türkiye'de de bazı illerde yaşanıyor. Peki, WhatsApp çöktü mü? WhatsApp ne zaman düzelecek?

WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ?

WhatsApp'ta bir süredir erişim sorunu yaşanıyor. Saat 11.10'dan itibaren WhatsApp'ta bağlantı sorunu yaşayan vatandaşlar, 'WhatsApp çöktü mü' sorusunu sormaya başladı. Erişim sorunu Avrupa ülkelerinde yaşanıyor. Türkiye'de de birçok ilde bağlantı sorunu görülüyor.

KULLANICILARIN YÜZDE 60'I BAĞLANAMIYOR

Dünya genelinde ise problemler Türkiye saatiyle 10:00 sularında başladı. İngiltere ve Avrupa'nın büyük bölümünde görülen sıkıntının büyüklüğü DownDetector adlı sitenin verileriyle görülebiliyor. Buna göre, kullanıcıların yüzde 60'ı hizmete erişemiyor, yüzde 25'i mesaj almakta sıkıntı çekerken, yüzde 14'i giriş yapamıyor. Canlı hata haritasına ve dünya basınındaki bilgilere göre, Türkiye ve Avrupa'nın dışında Hindistan ve Güneydoğu Asya'daki bazı ülkelerde WhatsApp çökmüş durumda. WhatsApp'ın ne zaman düzeleceği ile ilgili ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Habertürk2018-2019 DYK Yılllık
Planları İçinTIKLAYINIZ
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

MEB'den 'andımız' açıklaması
MEB'den 'andımız' açıklaması

Haberi Oku