GÜNDEM:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
MEB'den Okullara Uyarı!
 Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ve Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü Bağlı Ortaokul Müdürlüklerinin Dikkatine!!!E-Okul Ders Programları Açılmıştır. Programlar oluşturulurken dikkat edilecek aşamalar. Talim Terbiye Kurulu Onaylı Çizelgeniz de belirtilen saatleri göz önüne alarak seçmeli ders seçiniz. Sistemde görülen Haftalık ders çizelgeniz hatalı ise bağlı bulunduğunuz genel müdürlüklerin programlar dairesi ile irtibata geçiniz.

E-Okul Ders Programları Açılmıştır. Programlar oluşturulurken dikkat edilecek aşamalar. Talim Terbiye Kurulu Onaylı Çizelgeniz de belirtilen saatleri göz önüne alarak seçmeli ders seçiniz. Sistemde görülen Haftalık ders çizelgeniz hatalı ise bağlı bulunduğunuz genel müdürlüklerin programlar dairesi ile irtibata geçiniz.

Sistemde görülen Hatalı seçmeli ders veya programın düzeltilmesi için Kurum Kodunuz , TTK Onaylı Çizelgenizi ve sorunu detaylı açıklayarak Ders@meb.gov.tr adresine mail atabilirsiniz.

Önemli : Ders seçimlerinde dikkatli olmanız önemle rica olunur. Yanlış seçilen derslerden okul idarecileri sorumludur.

Önemli : Oyun ve Fiziki Etkinlikler dersi Kurul Kararıyla Beden Eğitimi ve Oyun olarak değiştirilmiştir.

İmam Hatip Ortaokullarına Yabancı Dil Ağırlıklı 5.Sınıf Şubeleri eklenmiştir. Ayrıntılı Açıklama İçin TIKLAYINIZ2019 DYK Yıllık Planları
İndirmek İçinTIKLAYINIZ
Anahtar Kelimeler
MEBden Okullara Uyarı!
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

3 Bakan yardımcısı atandı
3 Bakan yardımcısı atandı

Haberi Oku