GÜNDEM:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
MEB'den İki Önemli Yarışma Duyurusu
 Genel Müdür Bilal Tırnakçı imzalı resmi yazıda İstanbul ili Kadıköy ilçesinde faaliyette bulunan End Productions tarafından, 2018-2019 eğitim öğretim yılında; Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti geneli resmi/özel tüm lise ve dengi okul öğrencilerine yönelik ''22. Liseler Arası Müzik Yarışması'' düzenleme ve okullarda ders dışı vakitlerde hiçbir ticari faaliyette bulunmaksızın etkinlik tanıtımı yapma talebine ilişkin End. Produztions Uluslararası Yapım Yayın Reklamcılık Eğitim Hizmetleri Anonim Şirketinin 3 Nisan 2018 tarihli ve 6815948 sayılı genel yazısı ve ekleri incelenmiştir.

Duyurusuna http://yegitek.meb.gov.tr/www/yarisma-duyurulari/kategori/18 linkinden ulaşılabilecek olan söz konusu yarışmanın; Türkiye Cumhuriyeti Anayasası, Milli Eğitim Temel Kanunu ile Türk Milli Eğitiminin genel amaçlarına uygun olarak yürürlükte olan tüm yasal düzenlemelerde belirtilen hüküm, esas ve amaçlara aykırılık teşkil etmeyecek şekilde, denetimleri ilgili okul, ilçe/il milli eğitim müdürlükleri tarafından gerçekleştirilmek üzere, derslerin aksatılmaması ve gönüllülük esasına göre yapılması kaydıyla Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki hedef kitle okullara duyurulması talep edildi. 

RESMİ YAZI 

Genel Müdür Bilal Tırnakçı imzalı resmi yazıda Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası Genel Merkezi tarafından, son katılım tarihi 4 Mayıs 2018 olmak üzere Türkiye Geneli resmi tüm lise ve dengi okul öğrencilerine yönelik, 19 Mayıs ruhunu yaşatmak, ulus bilincini aşılamak ve Cumhuriyetimizin emanetçisi olan gençlerimizin Atatürk'e olan sevgisini, özlemini dile getirmelerini sağlamak amacıyla mektup türünde Ulusal Bağımsızlığın 99. Yılında Gençliğin Ata'sına Özlemi konulu ''Kompozisyon Yarışması'' düzenleme talebine ilişkin Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası Genel Merkezinin 2 Nisan 2018 tarihli ve 000/04/223 sayılı yazı ve ekleri incelenmiştir.

Duyurusuna http://yegitek.meb.gov.tr/www/yarisma-duyurulari/kategori/18 linkinden ulaşılabilecek olan söz konusu yarışmanın; Türkiye Cumhuriyeti Anayasası, Milli Eğitim Temel Kanunu ile Türk Milli Eğitiminin genel amaçlarına uygun olarak yürürlükte olan tüm yasal düzenlemelerde belirtilen hüküm, esas ve amaçlara aykırılık teşkil etmeyecek şekilde, denetimleri ilgili okul, ilçe/il milli eğitim müdürlükleri tarafından gerçekleştirilmek üzere, derslerin aksatılması kaydıyla gönüllülük esasına göre yapılması talep edildi. 

RESMİ YAZI 2019 DYK Yıllık Planları
İndirmek İçinTIKLAYINIZ
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

MEB Bakanı Ziya Selçuk açıkladı: Milli Eğitim...
SON DAKİKA! MEB Bakanı Ziya Selçuk açıkladı: Milli Eğitim sisteminde bir ilk!

Haberi Oku