GÜNDEM:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
MEB'den ara tatil etkinlikleri! Evde Oyun Var kitapçığı nasıl indirilir?
MEB'den ara tatil etkinlikleri! Evde Oyun Var kitapçığı nasıl indirilir?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ara tatil için öğrencilere "Evde Oyun Var" kitapçığı hazırladı. Peki, Evde oyun var kitapçığı nasıl indirilir? İşte MEB ara tatil etkinlikleri...

Okullarda ara tatil başlıyor. Okullarda ara tatil 16 Kasım 2020 Pazartesi başlayacak ve 20 Kasım 2020 Cuma sona erecek. Normal tatil günleri ile beraber 9 günlük tatile girmeye hazırlanan öğrenciler için Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ara tatil etkinlikleri ve oyunlarını içeren kitapçık hazırladı. Peki, Evde oyun var kitapçığı nasıl indirilir? İşte MEB ara tatil etkinlikleri...

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ara tatilde çocukların aileleriyle kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmeleri için "Evde Oyun Var" isimli kitapçık hazırlandığını bildirdi.

Bakan Selçuk, 2020-2021 eğitim öğretim döneminin 16-20 Kasım'da yapılacak ilk ara tatili öncesi Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Ara tatilde de çocuklarımızın yanındayız. Çocuklarımız aileleriyle kaliteli ve eğlenceli vakit geçirsin diye 'Evde Oyun Var'ı hazırladık. Oyunlardan hangisi daha çok oynanacak meraktayım." ifadesini kulandı.


EVDE OYUN VAR KİTAPÇIĞI NASIL İNDİRİLİR?

Ailelere destek olmak için evlerde oynanabilecek ve aile içi iletişimi güçlendirebilecek nitelikte hazırlanan eğitsel oyunlar, her eve ve her ortama uygun hale getirilebilir özellikler taşıyor. (kamudanhaber.net)

Kitapçık http://uzaktanegitim.meb.gov.tr/ internet adresinde yayımlandı.

Lütfen veli gruplarınızda ailelerle değerli vakit geçirebilmeleri için paylaşınız.


EVDE OYUN VAR KİTAPÇIĞI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN --
Telegram Branş
Öğretmen Gruplarıİçin TIKLAYINIZ
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Songül öztürk 2 hafta önce

Çocuklar 1 hafta teknolojiden uzak çocuk oyunları oynasın.Rahat bırakın bu nesli artık.

Okul Öncesi Uzaktan Eğitim Kararını Açıklayan...
Okul Öncesi Uzaktan Eğitim Kararını Açıklayan İLLER

Haberi Oku