GÜNDEM:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Konya Valisi: Ben kibirli biri değilim
Öğretmenler gününde öğretmen olarak gördüğü bir katılımcının oturuşunu kürsüden sert bir dille eleştiren Konya Valisi, çok üzüldüğünü, o sözleri kırmak ve azarlamak için söylemediğini belirtti.

Konya Valisi Cüneyt Orhan Toprak öğretmenler gününde öğretmen olarak gördüğü bir katılımcının oturuşunu kürsüden sert bir dille eleştirmesi tepkilere neden olmuştu. Konuya ilişkin Habertürk Gazetesine açıklama yapan Vali Toprak, çok üzüldüğünü belirterek, o sözleri kırmak ve azarlamak için asla söylemedim, bu olay beni derinden üzdü, böyle bir olayla gündeme gelmek istemezdim, dedi.

Konya Valisi Habertürk muhabirine açıklamasının devamında: Bana her şey söyleyebilirsiniz ama kibirle asla özdeşleştirilmem. Bir gün kibir tuzağına düşeceksem, bu görev bana haram olsun" dedi. Bir öğretmene asla böyle bir şey söylemeyeceğini belirten Vali Toprak, "Öğretmenler başımın tacı. Lise öğretmenlerimle görüştüğümde hala yanlarında esas duruşa geçerim. Benim tepkim öğretmenlere değildi, dedi.

HABERTÜRK
Telegram Branş
Öğretmen Gruplarıİçin TIKLAYINIZ
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Erkan 8 ay önce

Kibirli olmadığını göstermek için Yapacağın tek şey var, hata yaptığını kabul etmek ve tüm öğretmenlerden özür dilemek.

Misafir Avatar
İsa 8 ay önce

İsim vererek konuşmak doğru değil
Peygamber efendimiz böyle durumlarda "Aranızda şöyle şöyle hatalar yapanlar var" deyip genel ifadelerle sahabeyi uyarırdı.Valinin de genel ifadelerle uyarması gerekirdi.

Bölge bölge Türkiye'de virüs vaka sayıları
Bölge bölge Türkiye'de virüs vaka sayıları

Haberi Oku