GÜNDEM:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Konya Valisi: Ben kibirli biri değilim
Öğretmenler gününde öğretmen olarak gördüğü bir katılımcının oturuşunu kürsüden sert bir dille eleştiren Konya Valisi, çok üzüldüğünü, o sözleri kırmak ve azarlamak için söylemediğini belirtti.

Konya Valisi Cüneyt Orhan Toprak öğretmenler gününde öğretmen olarak gördüğü bir katılımcının oturuşunu kürsüden sert bir dille eleştirmesi tepkilere neden olmuştu. Konuya ilişkin Habertürk Gazetesine açıklama yapan Vali Toprak, çok üzüldüğünü belirterek, o sözleri kırmak ve azarlamak için asla söylemedim, bu olay beni derinden üzdü, böyle bir olayla gündeme gelmek istemezdim, dedi.

Konya Valisi Habertürk muhabirine açıklamasının devamında: Bana her şey söyleyebilirsiniz ama kibirle asla özdeşleştirilmem. Bir gün kibir tuzağına düşeceksem, bu görev bana haram olsun" dedi. Bir öğretmene asla böyle bir şey söylemeyeceğini belirten Vali Toprak, "Öğretmenler başımın tacı. Lise öğretmenlerimle görüştüğümde hala yanlarında esas duruşa geçerim. Benim tepkim öğretmenlere değildi, dedi.

HABERTÜRK
Güncel gelişmelerden haberdar olmak için
bizi İnstagram'danTAKİP EDİNİZ
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Erkan 2 hafta önce

Kibirli olmadığını göstermek için Yapacağın tek şey var, hata yaptığını kabul etmek ve tüm öğretmenlerden özür dilemek.

Misafir Avatar
İsa 2 hafta önce

İsim vererek konuşmak doğru değil
Peygamber efendimiz böyle durumlarda "Aranızda şöyle şöyle hatalar yapanlar var" deyip genel ifadelerle sahabeyi uyarırdı.Valinin de genel ifadelerle uyarması gerekirdi.

ÇIĞLIK -SUÇLU KİM?
ÇIĞLIK -SUÇLU KİM?

Haberi Oku