EBA TV Yayın Akışı (21-27 Aralık 2020)

EBA TV Yayın Akışı (21-27 Aralık 2020)

GÜNDEM 20.12.2020, 18:32 20.12.2020, 16:36
EBA TV Yayın Akışı (21-27 Aralık 2020)

EBA TV Yayın Akışı (21-27 Aralık 2020) detayları ortaya çıktı. EBA TV İlkokul (21-27 Aralık 2020) Yayın Akışı, EBA TV Ortaokul (21-27 Aralık 2020) Yayın Akışı, EBA TV Lise (21-27 Aralık 2020) Yayın Akışı belli oldu.

Okul Öncesi'nden Sosyal Bilgiler'e, Fen Bilimleri'nden Türkçe'ye, İngilizce'den Türk İşaret Dili'ne, Yetişkin Kuşağında Beceri Öğretimi'ne, Felsefe'den Biyoloji'ye, Sağlık Hizmetleri'nden Arapça'ya EBA TV Yayın Akışı (21-27 Aralık 2020) saat saat tarih tarih haberimizde.

EBA TV 21 Aralık Pazartesi İlkokul ders programı

08.00    OKUL ÖNCESİ - Etkinlik Kuşağı Aile (Oyun, Türkçe, Matematik ve Müzik Etkinlikleri)        

09.00    SOSYAL BİLGİLER-4 İnsanlar, Yerler ve Çevreler (Yer Tarifi Yapalım-2)        

09.30    FEN BİLİMLERİ-4 Kuvvetin Etkileri/ Fiziksel Olaylar (Mıknatısın Özellikleri)        

10.00    İNGİLİZCE-3 Feelings        

10.30    TÜRKÇE-3 Erdemler (Tema Değerlendirme Çalışması)        

11.00    İNGİLİZCE-2 Numbers        

11.30    HAYAT BİLGİSİ-2 Evimizde Hayat (İstek ve İhtiyaçları Sıralama-1)        

12.00    OKUYORUM YAZIYORUM Sesleri Tanıyoruz (Y, y)        

12.30    TÜRKÇE-1 Okuyorum Yazıyorum (Y Harfini Öğreniyorum-Hece ve Kelimeler Oluşturma-1)        

13.00    HAYAT BİLGİSİ-1 Evimizde Hayat (Evimizin Yeri-1)        

13.30    BİLİŞSEL BECERİLER Tehlikeli Durumlardan Kaçınma        

14.00    TÜRK İŞARET DİLİ Vücudumuz, Sayılar, Günler, Aylar, Mevsimler ile İlgili Diyaloglar        

14.30    1-2-3-4 TBA TBA Kuşağı        

15.00    SOSYAL BİLGİLER-4 (Tekrar) İnsanlar, Yerler ve Çevreler (Yer Tarifi Yapalım-2)        

15.30    FEN BİLİMLERİ-4 (Tekrar) Kuvvetin Etkileri/ Fiziksel Olaylar (Mıknatısın Özellikleri)        

16.00    İNGİLİZCE-3 (Tekrar) Feelings        

16.30    TÜRKÇE-3 (Tekrar) Erdemler (Tema Değerlendirme Çalışması)        

17.00    İNGİLİZCE-2 (Tekrar) Numbers        

17.30    HAYAT BİLGİSİ-2 (Tekrar) Evimizde Hayat (İstek ve İhtiyaçları Sıralama-1)        

18.00    OKUYORUM YAZIYORUM (Tekrar) Sesleri Tanıyoruz (Y, y)        

18.30    TÜRKÇE-1 (Tekrar) Okuyorum Yazıyorum (Y Harfini Öğreniyorum-Hece ve Kelimeler Oluşturma-1)        

19.00    HAYAT BİLGİSİ-1 (Tekrar) Evimizde Hayat (Evimizin Yeri-1)        

19.30    OKUL ÖNCESİ - Etkinlik Kuşağı (Tekrar) Aile (Oyun, Türkçe, Matematik ve Müzik Etkinlikleri)        

20.30    VELİ KUŞAĞI - BİZDEN İnanç AYAR        

21.00    BİLİŞSEL BECERİLER (Tekrar) Tehlikeli Durumlardan Kaçınma        

21.30    TÜRK İŞARET DİLİ (Tekrar) Vücudumuz, Sayılar, Günler, Aylar, Mevsimler ile İlgili Diyaloglar        

22.00    1-2-3-4 TBA (Tekrar) TBA Kuşağı

    

EBA TV 21 Aralık Pazartesi ortaokul ders programı

09.00    İNGİLİZCE-5    Tour Around the World (Unit 4)        

09.30    FEN BİLİMLERİ-5    Sürtünme Kuvveti        

10.00    İNGİLİZCE-6    Tour Around the World (Unit 4)        

10.30    FEN BİLİMLERİ-6    Kuvvet ve Hareket        

11.00    İNGİLİZCE-7    Tour Around the World (Unit 4)        

11.30    FEN BİLİMLERİ-7    Kuvvet ve Enerji        

12.00    İNGİLİZCE-8    Tour Around the World (Unit 4)        

12.30    FEN BİLİMLERİ-8    Basınç - Ünite Tekrarı        

13.00    TBA    TBA Kuşağı        

13.30    BECERİ ÖĞRETİMİ    Geleneksel Müzikli Çocuk Oyunları Oynama        

14.00    TÜRK İŞARET DİLİ    Vücudumuz, Sayılar, Günler, Aylar, Mevsimler ile ilgili Diyaloglar        

14.30    KUR'AN-I KERİM    Kur'an Öğreniyorum-12        

15.00    İNGİLİZCE-5 (Tekrar)    Tour Around the World (Unit 4)

15.30    FEN BİLİMLERİ-5 (Tekrar) Sürtünme Kuvveti        

16.00    İNGİLİZCE-6 (Tekrar) Tour Around the World (Unit 4)        

16.30    FEN BİLİMLERİ-6 (Tekrar) Kuvvet ve Hareket        

17.00    İNGİLİZCE-7 (Tekrar) Tour Around the World (Unit 4)        

17.30    FEN BİLİMLERİ-7 (Tekrar) Kuvvet ve Enerji        

18.00    İNGİLİZCE-8 (Tekrar) Tour Around the World (Unit 4)        

18.30    FEN BİLİMLERİ-8 (Tekrar) Basınç - Ünite Tekrarı        

19.00    TBA (Tekrar) TBA Kuşağı        

19.30    BECERİ ÖĞRETİMİ (Tekrar) Geleneksel Müzikli Çocuk Oyunları Oynama        

20.00    TÜRK İŞARET DİLİ (Tekrar) Vücudumuz, Sayılar, Günler, Aylar, Mevsimler ile ilgili Diyaloglar        

20.30    KUR'AN-I KERİM (Tekrar) Kur'an Öğreniyorum-12        

21.00    YETİŞKİN KUŞAĞI - BİZDEN İnanç AYAR

EBA TV 21 Aralık Pazartesi lise ders programı

00.00    SAĞLIK HİZMETLERİ 10 (Tekrar)    Merkezi Sinir Sistemi        

00.30    BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ-10 (Tekrar)    Değişken ve Sabit Tanımlama        

09.00    BİYOLOJİ-9    Sağlıklı Beslenme        

09.30    İNGİLİZCE-9    Human in Nature-Workbook        

10.00    BİYOLOJİ-10    Monohibrit-Dihibrit Çaprazlama        

10.30    FELSEFE-10    Felsefi Bir Metin Üzerinden Varlık Türlerinin Sınıflandırılması        

11.00    İNGİLİZCE-10    Traditions-Workbook        

11.30    BİYOLOJİ-11    Sindirim Sistemi - I        

12.00    FELSEFE-11    MS 2. Yüzyıl-MS 15. Yüzyıl Filozoflarının Felsefi Görüşlerinin Analizi ( İbn Rüşd)        

12.30    İNGİLİZCE-11    What a Life! - Workbook        

13.00    BİYOLOJİ-12    Fotosentez Reaksiyonları - II        

13.30    İNGİLİZCE-12    Preparation For the University Entrance Exam - Part 8        

14.00    ARAPÇA-10    Beş Vakit Namaz 1        

14.30    MESLEKİ ARAPÇA-11    "Nüzul Sebebleri Okuma Parçası, Kelimeler ve Kavramlar, İzafet İsim Tamlaması, Kelimeler ve Kavramlar"        

15.00    MESLEKİ ARAPÇA-12    Hz Musa ve Firavun Kıssası Okuma Parçası, Sülasi Mezid Südasi Fiiller        

15.30    MESLEKİ GELİŞİM ATÖLYESİ 9    Otonom Teknolojileri        

16.00    SAĞLIK HİZMETLERİ 10    Hastanın Genel Durum Değişiklikleri-Yaşam Bulguları        

16.30    BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ-10    Nokta Vuruşlu, Mürekkep Püskürtmeli ve Çok Fonksiyonlu Yazıcılar        

17.00    BİYOLOJİ-9 (Tekrar)    Sağlıklı Beslenme        

17.30    İNGİLİZCE-9 (Tekrar)    Human in Nature-Workbook        

18.00    BİYOLOJİ-10 (Tekrar)    Monohibrit-Dihibrit Çaprazlama        

18.30    FELSEFE-10 (Tekrar)    Felsefi Bir Metin Üzerinden Varlık Türlerinin Sınıflandırılması        

19.00    İNGİLİZCE-10 (Tekrar)    Traditions-Workbook        

19.30    BİYOLOJİ-11 (Tekrar)    Sindirim Sistemi - I        

20.00    FELSEFE-11 (Tekrar)    MS 2. Yüzyıl-MS 15. Yüzyıl Filozoflarının Felsefi Görüşlerinin Analizi ( İbn Rüşd)        

20.30    İNGİLİZCE-11 (Tekrar)    What a Life! - Workbook        

21.00    BİYOLOJİ-12 (Tekrar)    Fotosentez Reaksiyonları - II        

21.30    İNGİLİZCE-12 (Tekrar)    Preparation For the University Entrance Exam - Part 8        

22.00    ARAPÇA-10 (Tekrar)    Beş Vakit Namaz 1        

22.30    MESLEKİ ARAPÇA-11 (Tekrar)    "Nüzul Sebebleri Okuma Parçası, Kelimeler ve Kavramlar, İzafet İsim Tamlaması, Kelimeler ve Kavramlar"        

23.00    MESLEKİ ARAPÇA-12 (Tekrar)    Hz Musa ve Firavun Kıssası Okuma Parçası, Sülasi Mezid Südasi Fiiller        

23.30    MESLEKİ GELİŞİM ATÖLYESİ 9 (Tekrar)    Otonom Teknolojileri



Yorumlar (0)
10
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 26 57
2. Beşiktaş 26 57
3. Fenerbahçe 26 54
4. Trabzonspor 26 48
5. Hatayspor 26 45
6. Gaziantep FK 27 43
7. Alanyaspor 26 42
8. Karagümrük 26 40
9. Göztepe 26 35
10. Antalyaspor 26 34
11. Sivasspor 25 32
12. Konyaspor 25 31
13. Malatyaspor 27 31
14. Kasımpaşa 26 29
15. Rizespor 26 28
16. Kayserispor 25 25
17. Başakşehir 26 25
18. Erzurumspor 26 25
19. Denizlispor 26 21
20. Gençlerbirliği 26 21
21. Ankaragücü 25 20
Takımlar O P
1. Giresunspor 24 53
2. Samsunspor 24 50
3. İstanbulspor 24 46
4. Altınordu 24 44
5. Adana Demirspor 24 42
6. Altay 24 41
7. Tuzlaspor 24 41
8. Ankara Keçiörengücü 24 39
9. Bursaspor 24 34
10. Bandırmaspor 24 31
11. Ümraniye 24 31
12. Adanaspor 24 26
13. Boluspor 24 26
14. Menemenspor 24 26
15. Balıkesirspor 24 25
16. Akhisar Bld.Spor 24 19
17. Ankaraspor 24 15
18. Eskişehirspor 24 7
Takımlar O P
1. Man City 27 65
2. M. United 26 50
3. Leicester City 26 49
4. West Ham 26 45
5. Chelsea 26 44
6. Liverpool 26 43
7. Everton 25 43
8. Tottenham 25 39
9. Aston Villa 24 39
10. Arsenal 26 37
11. Leeds United 26 35
12. Wolverhampton 27 34
13. Crystal Palace 26 33
14. Southampton 26 30
15. Burnley 26 28
16. Brighton 26 26
17. Newcastle 26 26
18. Fulham 26 23
19. West Bromwich 26 17
20. Sheffield United 26 11
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 24 58
2. Barcelona 25 53
3. Real Madrid 25 53
4. Sevilla 24 48
5. Real Sociedad 25 42
6. Real Betis 25 39
7. Villarreal 25 37
8. Granada 25 33
9. Levante 25 32
10. Athletic Bilbao 24 30
11. Celta de Vigo 25 30
12. Osasuna 25 28
13. Getafe 25 27
14. Valencia 25 27
15. Cádiz 25 25
16. Eibar 25 22
17. Real Valladolid 25 22
18. Deportivo Alaves 25 22
19. Elche 24 21
20. Huesca 25 20