YÖNETİCİ:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Yeni İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ataması Yapıldı
Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yaklaşık iki aydır vekaleten yürüten Nevzat Akbaş atandı.
İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ'ın Göreve Başlama Mesajı:


24.06.2020 tarihi itibarıyla Millî Eğitim Bakanlığımızın görevlendirme emri ile Karabük İl Millî Eğitim Müdürü olarak görevime başlamış bulunmaktayım. Beni bu göreve layık gören Sayın Bakanıma teşekkür ediyorum. Karabük halkımıza ve eğitim camiasına saygılarımı sunuyorum.

Çalışma arkadaşlarımızla; müdür yardımcılarımızla, ilçe milli eğitim müdürlerimizle, şube müdürlerimizle, okul müdürlerimizle ve öğretmenlerimiz ve tüm eğitim çalışanlarımızla birlikte, akademik başarının yanı sıra millî manevi değerlerine bağlı, düşünebilen, baktığını görebilen, irdeleyen, sorgulayan, sosyal becerileri ile de insanlığı kucaklayan bir nesil yetiştirme yolunda kendimiz ile yarışmayı sürdürme azim ve kararlılığı içinde eğitimin tüm bileşenleriyle elbirliği içerisinde en güzel eğitim ortamlarını hazırlamanın gayreti içerisinde olacağız.

Ülkemizin alî hedeflerini gerçekleştirme doğrultusunda önüne koyduğu vizyon projeleri istikametinde çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürek; 2023, 2053 ve 2071 hedeflerini hayata geçirecek yarının büyüklerini bugünden akademik, sosyal, manevi ve ahlaki gelişim alanlarında dört başı mamur bir biçimde yetiştirme gayreti içerisinde, Bakanlığımızın eğitim politikaları doğrultusunda bilgiyle donanmış, özgüveni yüksek, bilimi ve teknolojiyi tüketen değil üreten bir nesil yetişmesi için "Mutlu Çocuklar Güçlü Türkiye" ülküsü ile heyecanımızı; azim ve kararlılıkla taçlandıracağız.

Görevime başlarken ekip arkadaşlarıma, okul/kurum yöneticilerimize,  öğretmenlerimize, personelimize ve velilerimize saygı ve selamlarımı sunar, eğitim camiasının temel unsuru olan sevgili öğrencilerimizin eğitim adına attığı her adımın başarıya dönüşmesini temenni ederim. 

 

Saygılarımla...

 

 

Nevzat AKBAŞ      

İl Millî Eğitim MüdürüTelegram Branş
Öğretmen Gruplarıİçin TIKLAYINIZ
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İSTANBUL İlk Defa Yönetici Görevlendirme...
2020 Yılı Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına İlk Defa Yönetici Görevlendirme Kapsamında Yazılı...

Haberi Oku