ROTASYON:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Ahmet Gündoğdu'dan Bakan AVCI'ya Rotasyon İptali İçin Teşekkür
 Memur-Sen Onursal Genel Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet GÜNDOĞDU Bakan NABİ AVCI Ve Ekibine Rotasyon İptali konusunda teşekkür etti.

Milli Eğitim Bakanı Nabi AVCI'nın bugün yaptığı açıklama ile Rotasyon Uygulaması iptal edildi . Bakan AVCI bu konu hakkında yaptığı açıklamada " Sayın Başbakanımıza da arz ettim. Onun da tavsiyeleri doğrultusunda, Bakanlığımızda da yaptığımız istişare görüşmeleri sonucunda rotasyonun uygulanmamasına karar verildi” dedi.


Bu kararın alınmasında Bakan AVCI'nın öğretmenlerden gelen talepleri göz ardı etmeyerek başvuru sonuçlarına göre yapılan değerlendirmelerde 5.000 kişiye yakın öğretmenin başvuru yaptığı halde atanacak kurum olmadığından , başvuru yapacak öğretmenlerin bu yüzden resen atanacak olmasından ötürü mağdur olacaklardı.


Memur-Sen Onursal Genel Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili adayı Ahmet Gündoğdu'da twitter adresi üzerinde bu kararı veren Bakan AVCI ve Ekibine teşşekür etti.


İşte o Twitter

M.E. Bakanımız Sayın Nabi Avcı ve Ekibine Öğretmenlerimizi tedirgin eden rotasyonu iptal ettikleri için çok teşekkür ediyorum.


Telegram Branş
Öğretmen Gruplarıİçin TIKLAYINIZ


Kamu Ajans
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

MEB Öğretmen Rotasyonu Tarihini Açıkladı
MEB Öğretmen Rotasyonu Tarihini Açıkladı

Haberi Oku