İL İÇİ:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
MEB'den İl İçi Atamalarla İlgili Flaş Açıklama
İl Millî Eğitim Müdürlüklerine,

2019 Mayıs İl İçi İsteğe Bağlı Yer Değiştirme Duyurusunun 4. maddesi ile ilgili olarak Bakanlığımıza ulaşan sorular nedeniyle aşağıdaki açıklamanın yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur.
Söz konusu maddede halen zorunlu çalışma yükümlülüğünü yerine getirmek üzere 4, 5 ve 6’ncı hizmet alanlarındaki eğitim kurumlarında görev yapan öğretmenlerden, 30 Eylül 2019 tarihi itibarıyla zorunlu çalışma yükümlüğünü tamamlayacak olanların istemeleri halinde 3 yıllık çalışma süre şartı aranmadan il içinde 1, 2 ve 3’üncü hizmet alanlarındaki eğitim kurumlarına yer değiştirme isteğinde bulunabilecekleri açıklanmıştır.

Bu madde kapsamından halen 4, 5 ve 6’ncı hizmet alanlarında çalışıp da zorunlu çalışma yükümlülüğünü 30 Eylül 2019 tarihi itibarıyla tamamlayacak öğretmenlerin yanı sıra zorunlu çalışma yükümlülüğünü tamamlamak üzere 4, 5 ve 6’ncı hizmet alanlarında çalışan ve zorunlu çalışma yükümlülüğünü bu eğitim kurumunda tamamlayan öğretmenler de yararlanabileceklerdir.
(webdeogren)
 
Personel Genel Müdürlüğü

2019 İl içi ile ilgili diğer haberler:

2019 il içi ihtiyaç listeleri için TIKLAYINIZ

2019 İl içi yer değiştirme kılavuzu için TIKLAYINIZ

2019 il içi başvuru ekranı açıldı TIKLA-BAŞVUR

2018 İl içi yer değiştirme sonuçları için TIKLAYINIZ

Telegram Branş
Öğretmen Gruplarıİçin TIKLAYINIZ
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Bülent Bulut 1 yıl önce

İl içi tayinlerde 3,5 günden daha az bir zamanda başvurular tamamlandı.Cuma günüde başvurular erkenden kapatıldı.Bu süre zarfında okulların araştırılabilmesi ve sağlıklı bir başvuru yapılması mümkün değil ,bu konu ile ilgilenilmesini en azından 27/28 mayıs 2019 a kadar uzatılmasını istiyoruz.

Misafir Avatar
Canan Pekel 1 yıl önce

Il ici atama tercih süresi çok kısa Listeler geç yayınlandı bu bakımdan tercih yapamadık.Pazartesi gününden itibaren birkaç gün uzatilmasini talep ediyorum

Soru ve Cevaplarla 2020 İl İçi Öğretmen...
Soru ve Cevaplarla 2020 İl İçi Öğretmen Atamaları

Haberi Oku